obrazek
close

Beltrade: Everel Group wzrost w sektorze motoryzacyjnym

Na dzień dzisiejszy Everel Group dysponuje 89 patentami międzynarodowymi i 36 zastrzeżonymi znakami towarowymi.

Wielkość produkcji to ponad 100 milionów produktów gotowych na rok. W asortyment  Everel wchodzą: przełączniki i lampki sygnalizacyjne, przełączniki i enkodery, silniki i przełączniki ciśnienia. Firma współpracuje z czołowymi graczami rynku dużego i małego sprzętu AGD, wśród których  Bsh, Electrolux, Whirlpool-Indesit, Elica i Vitamix.

Everel ma znaczny wzrost sektorze automotive: produkowane są wyłączniki do kontroli otwarania drzwi lub przełączniki do przedziału pasażerskiego. Everel Group bezpośrednio współpracuje z Volkswagen i Valeo Group, które następnie dostarczają komponenty do producentów samochodów Peugeot-Citroen, Renault, Opel, Toyota, Fiat, BMW, Ford, Mercedes-Benz.

Obecnie biznes samochodowy dla Everel – to tylko mała część obrotów firmy, ale przy tym obiecujący kierunek w przyszłości. W 2015 roku Everel Group uzyskał certyfikat ISO TS w jakosci Tier 1, co pozwala realizację bezpośrednich dostaw do największych producentów samochodów. Tylko firma z mocnym wskaźnikiem trwałości finansowej, oraz z innymi ważnymi umiejętnościami, wysokimi standardami jakości, może z powodzeniem wejść na rynek motoryzacyjny, ze względu na to, że od rozpoczęcia projektu do produkcji wymagane jest dużo czasu.

Everel automoto