obrazek
close

Pizzato : Stanowiska sterujące dla wind z serii EL AD

Pizzato : Stanowiska sterujące dla wind z serii EL AD

Włoska firma Pizzato Elettrica, która jest Partnerem Beltrade, wprowadziła na rynek nowy produkt – stanowiska sterujące dla wind z serii EL AD

Pizzato : Stanowiska sterujące dla wind z serii EL AD

Stanowiska sterujące dla wind serii EL AD.

Stanowiska kontrolne (sterujące) windami z serii EL AD z Pizzato Elettrica są zaprojektowane do sterowania ruchem windy podczas czynności kontrolnych i konserwacyjnych.

Najważniejsze funkcje:

  • Wersja o obniżonej wysokości (60 mm)
  • Wejścia w pokrywie ułatwiające proste podłączenie
  • Dostępność kilku konfiguracji
  • Zapewniony stopień ochrony do IP69K
  • Wbudowane lub zabezpieczone mechanizmy urządzenia

Korzyści:

1.Niezawodność

Zabezpieczenie urządzeń przed uderzeniami lub wstrząsami jest gwarantowane zarówno dzięki solidnej konstrukcji panelu. Jak i dzięki zintegrowanym z panelem przyciskom, które są osadzone tak, aby nie wystawać z powierzchni roboczej urządzenia.

Dodatkowo zastosowanie solidnych osłon dla ochrony szczególnie narażonych  na działania przełączników, takich jak przycisk awaryjny lub selektor, sprawia, że ​​produkt ten może być zastosowany w najbardziej wymagających warunkach.

2.Modułowość

Rozbudowana konstrukcja pozwala na zastosowanie więcej niż jednego urządzenia i w pełni umożliwia dostosowanie do potrzeb klienta w odniesieniu zarówno do rozmieszczenia jak i typów przełączników sterujących.

Jest to możliwe dzięki nowatorskiemu projektowi pokrywy (zgodnie ze złożonym przez producenta wnioskiem patentowym), który zapewnia swobodny układ otworów i wygląd korpusu urządzenia.

3.Łatwe okablowanie

Projekt produktu oferuje wiele zalet technicznych i praktycznych. Pierwsza zaleta to prostota okablowania: dodatkowo oprócz czterech przepustów kablowych przy podstawie, dostępnych jest 6 wejść na pokrywie urządzenia.

Dostępność wejść bezpośrednio na pokrywie oznacza, że ​​okablowanie i elementy urządzenia znajdują się po tej samej stronie stacji. Dzięki temu uproszczone i przyspieszone są ułożenie okablowania i zamykanie stacji sterującej.

4.Tylne zamocowanie pokrywy kontrolnej.

Śruby łączące pokrywę z podstawą umieszczone są z tyłu stacji sterującej (od podstawy).Dzięki temu może być ona otwarta tylko po usunięciu ze ściany. Stanowi to znacznie utrudnienie dla niepożądanej ingerencji zewnętrznej w urządzeniu.

 

Zobacz tutaj katalog dla stacji kontroli wind z serii EL AD

Pizzato : Stanowiska sterujące dla wind z serii EL AD