obrazek
close

Nowe czujniki bezpieczeństwa serii ST G

Nowe czujniki bezpieczeństwa serii ST G

Nowe czujniki bezpieczeństwa serii ST G

 

Beltrade : Nowe czujniki bezpieczeństwa serii ST G z technologią RFID

Kompaktowa obudowa, maksymalne bezpieczeństwo

 

Pizzato Elettrica  przedstawia najnowsze osiągnięcia z serii ST czujników bezpieczeństwa RFID, dobrze znanych i docenianych przez producentów maszyn i użytkowników.

Nowe czujniki serii ST G łączą i rozszerzają całą technologię stosowaną w tradycyjnych czujnikach serii ST D w jeszcze bardziej kompaktowej obudowie.

Symetria obudowy pozwala na stosowanie tego samego czujnika zarówno na lewych, jak i prawych drzwiach; po prostu przez obrócenie czujnika.

Model mocowania 22 mm, który stał się standardem na rynku czujników bezpieczeństwa, oraz kompaktowe wymiary zewnętrzne pozwalają zastąpić tradycyjne czujniki magnetyczne bardziej zaawansowanym czujnikiem z technologią RFID, uzyskując maksymalną niezawodność i bezpieczeństwo.

Czujniki mają wielokolorową diodę sygnalizacyjną RGB, która przy użyciu odpowiednich przezroczystych soczewek jest widoczna z obu stron urządzenia. Pozwala to na szybką, natychmiastową diagnostykę stanów pracy wejścia i wyjścia.

Monolityczna obudowa – wolna od żywic używanych do enkapsulacji – pozwala na zastosowanie nowych czujników ST G nawet w najbardziej agresywnych środowiskach; na przykład w sektorze spożywczym i farmaceutycznym.

Zalety:

Ewolucja technologii serii ST D w jeszcze bardziej kompaktowym urządzeniu;

Symetryczna obudowa ułatwiająca montaż;

Standardowy rozstaw otworów montażowych (22 mm);

Kompatybilność ze wszystkimi siłownikami serii ST;

Stopnie ochrony IP67 i IP69K umożliwiają stosowanie w najtrudniejszych warunkach

Pobierz katalog

Nowe czujniki bezpieczeństwa serii ST G