obrazek
close

SLK 7/5 – idealne rozwiązanie dla małych sterowników LED

SLK 7/5 – idealne rozwiązanie dla małych sterowników LED

Partner Beltrade  prezentuje produkt:

SLK 7/5 – idealne rozwiązanie dla małych sterowników LED

Elementy elektroniczne stają się coraz mniejsze. Na przykład najnowsze sterowniki LED mają tylko 11 mm wysokości. Projektanci światła wykorzystują tę zaletę do tworzenia wyjątkowo płaskich opraw.

Łącznik SLK 7/5 o wysokości 11 mm idealnie pasuje do tych super płaskich opraw. Może on być stosowany do przewodów do 2,5 mm². Pięć biegunów oferuje miejsce zarówno na zasilacz jak i dla elementu kontroli światła. Jest to również idealne rozwiązanie dla sterowników LED 16 mm.

Co sprawia, że ​​SLK 7 jest tak wyjątkowy?

Złącze SLK 7 umożliwia okablowanie szeregowe w miejscu instalacji. Górne i dolne zaciski tego piętrowego komponentu są ze sobą połączone.

Ponieważ istnieją dwa terminale na biegun dla wewnętrznego okablowania, można podłączyć się z dwoma sterownikami.

Elastyczne przewody można zastosować do górnych zacisków SLK 7. Można je łatwo zwolnić, za pomocą dźwigni zwalniających.

Elastyczny i łatwy w aplikacji

SLK7 jest dostępny jako złącze śrubowe lub PIEC (wciskany styk uziemiający).

Kołki mocujące złącza SLK 7 pasują do standardowych otworów montażowych, podobnie jak ma to miejsce w złączach SLK 3 i SLK 5.

W przypadku profili aluminiowych ALP SLK 7 wykorzystuje tak zwany system mocowania choinkowego. Wystarczy wcisnąć „choinkę” w profil i przesunąć złącze do żądanej pozycji lub zwolnić ponownie, wypychając je. Bez narzędzi. To bardzo proste!

Alternatywnie istnieje również wersja z dwustronną taśmą klejącą. Niezwykle oszczędzające miejsce  rozwiązanie!

Electroterminal