obrazek
close

Nowe czujniki bezpieczeństwa serii ST G z technologią RFID

Nowe czujniki bezpieczeństwa serii ST G z technologią RFID

Nowe czujniki bezpieczeństwa serii ST G z technologią RFID

Kompaktowa obudowa, maksymalne bezpieczeństwo

Beltrade  przedstawia najnowsze osiągnięcia w dziedzinie czujników bezpieczeństwa RFID serii ST, które są już dobrze znane i doceniane przez producentów maszyn i użytkowników.

Nowe czujniki serii ST G łączą i rozszerzają całą technologię stosowaną w tradycyjnych czujnikach serii ST D w jeszcze bardziej kompaktowej obudowie.

Symetria obudowy pozwala na stosowanie tego samego czujnika zarówno na lewych, jak i prawych drzwiach; po prostu przez obrócenie czujnika.

Wzór mocowania 22 mm, który stał się standardem na rynku czujników bezpieczeństwa, oraz kompaktowe wymiary zewnętrzne pozwalają zastąpić tradycyjne czujniki magnetyczne przez bardziej zaawansowany czujnik z technologią RFID, uzyskując maksymalną niezawodność i bezpieczeństwo.

Czujniki mają wielokolorową diodę sygnalizacyjną RGB, która przy użyciu odpowiednich przezroczystych soczewek może być widoczna z obu stron urządzenia. Pozwala to na szybką, natychmiastową diagnostykę stanów pracy wejścia i wyjścia.

Monolityczna obudowa – wolna od żywic do enkapsulacji – pozwala na zastosowanie nowych czujników ST G nawet w najbardziej agresywnych środowiskach; na przykład w sektorze spożywczym i farmaceutycznym.

Zalety:

  • Ewolucja technologii serii ST D w jeszcze bardziej kompaktowym urządzeniu;
  • Symetryczna obudowa ułatwiająca montaż;
  • Standardowy rozstaw otworów montażowych (22 mm);
  • Kompatybilny ze wszystkimi siłownikami serii ST;
  • Stopnie ochrony IP67 i IP69K umożliwiają stosowanie w najtrudniejszych warunkach.
Nowe czujniki bezpieczeństwa serii ST G z technologią RFID