obrazek
close

Nowy system LBK 2 w wersji bezhalogenowej

Nowy system LBK 2 w wersji bezhalogenowej

Nowy system LBK 2 w wersji bezhalogenowej

Beltarde : LBK 2/11 bezhalogenowy
Polichlorek winylu (PVC) to rodzaj tworzywa sztucznego, który jest często używany jako materiał izolacyjny do kabli energetycznych. Charakteryzuje się doskonałymi parametrami pod względem wytrzymałości izolacji, trwałości i ognioodporności. Pomimo fantastycznej izolacji i właściwości uniepalniających, PVC ma pewne wady. Podczas spalania PVC wydziela się chlorowodór. Jeśli miesza się z wodą (np. Wodą gaśniczą lub wilgocią z błon śluzowych), tworzy się kwas solny. W przypadku pożaru reakcja ta stanowi dodatkowe zagrożenie dla ludzi i zwierząt, a szkody materialne mogą zostać zwiększone przez korozję.

Z tego powodu rośnie zapotrzebowanie na instalowanie bezhalogenowych instalacji elektrycznych, zwłaszcza w budynkach użyteczności publicznej, takich jak lotniska, szpitale i szkoły.

Jako rozwiązanie dla bezhalogenowych systemów szynowych, Electro Terminal oferuje teraz również nowy system LBK 2 w wersji bezhalogenowej. W izolacji nie używamy żadnych halogenowych środków zmniejszających palność, takich jak brom, fluor itp.

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące tego produktu. Aby uzyskać więcej informacji, skorzystaj z poniższego linku.