obrazek
close

Everel

everel

Everel jest wiodącym dostawcą komponentów elektromechanicznych i rozwiązań dla urządzeń gospodarstwa domowego oraz urządzeń przemysłowych. Everel posiada własne marki, Molveno, Dreefs, Giem i Signal Lux, poprzez które oferuje szeroką gamę produktów dla sektora AGD, m.in.: łączniki obrotowe, przełączniki, lampki sygnalizacyjne, silniki, systemy wentylacyjne oraz komponenty MEC-TRONIC.

Everel skupia się na elektromechanicznych elementach. Firma rozwija również swoją ofertę urządzeń elektronicznych, takich jak enkodery przełączniki modułowe, timery, sterowania do piekarników.

Everel GIEM specjalizuje się w projektowaniu i produkcji silników indukcyjnych małej mocy oraz elementów grzejnych. Produkty te są używane w małych i średnich elektrycznych urządzeniach wentylacyjnych, grzejnych oraz w grupie sprzętów gospodarstwa domowego.  

Silniki indukcyjne małej mocy charakteryzują się wysoką sprawnością elektromagnetyczną. Pozwala to im spełniać wysokie wymagania do zastosowań takich jak: wentylatorki, grzejniki, oczyszczacze i nawilżacze powietrza.

Elementy grzejne firmy Giem dają maksymalną pewność oraz niezawodność działania. Mają one zastosowanie do każdego rodzaju produktu w dziedzinie termicznej wentylacji.

Everel Molveno OEM projektuje i produkuje elektromechaniczne łączniki do urządzeń gospodarstwa domowego i urządzeń elektromechanicznych.

W ponad 60 krajach, łącznik Molveno włącza i wyłącza „on and off” małej i średniej wielkości urządzenia, okapy kuchenne, urządzenia grzewcze i wentylacyjne, akcesoria komputerowe, zabawki i sprzęt ogrodowy.

Molveno oferuje modele łączników wysoce zróżnicowane, z naciskiem na klawiszowe, obrotowe, przyciskowe i suwane również podświetlane. Wybór rozmiarów, wartości znamionowych i dodatków jest olbrzymi. Z tego powodu rozwiązania Molveno mają zastosowanie w najróżniejszych urządzeniach, ponieważ są wszechstronne, niezawodne i kompletne.

Everel SIGNAL LUX projektuje i produkuje przełączniki, lampki kontrolne i sygnalizacyjne oraz wyłączniki ciśnieniowe do urządzeń gospodarstwa domowego i urządzeń elektromechanicznych.

SIGNAL Lux oferuje wyjątkowo szeroki zakres lampek sygnalizacyjnych w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach, oraz różnych źródeł światła (żarówki,  neony lub diody LED). Dzięki elastyczności  w doborze rozwiązań lampki sygnalizacyjne SIGNAL LUX są wykorzystywane w wielu różnych branżach, w każdym zakątku  świata.
SIGNAL Lux produkuje szeroką gamę przełączników ciśnieniowych przeznaczonych do kontroli i zabezpieczenia bezpieczeństwa w wielu zastosowaniach, takich jak generatory pary, urządzenia do kontroli poziomu cieczy układy hydrauliczne, kotły i pompy próżniowe. Ciśnienie robocze można ustawić maksymalnie do 3000 hPa, aby dostawać się do wymagań urządzenia. Elementy te mogą być również stosowane jako sygnalizatory próżniowe i mogą byś stosowane z cieczami i gazami.

Everel DREEFS oferuje szeroką gamę rozwiązań w zakresie kontroli elektronicznego sprzętu gospodarstwa domowego: piece, kuchenki, pralki, zmywarki i lodówki.

Firma jest liderem na rynku europejskim przełączników obrotowych stosowanych w piecach elektrycznych. Ponadto, ściśle współpracujący z własnymi klientami EVEREL projektuje i wykonuje rozwiązania, które są dostosowane do specyficznych potrzeb klienta. Stałe inwestycje w R & D z wykorzystaniem zaawansowanych technologii gwarantująca jakość na najwyższym poziomie oraz elastyczność procesu produkcji sprawiają, że EVEREL jest  idealnym partnerem dla najlepszych producentów dużych urządzeń.

KATALOGI DO POBRANIA: