obrazek
close

Pizzato

Pizzato Elettrica została założona w 1984 roku w miejscowości Marostica we Włoszech. Jest jednym z najważniejszych europejskich producentów łączników pozycyjnych, krańcowych, wyłączników bezpieczeństwa, mikroprzełączników oraz systemów bezpieczeństwa.

Firma skupiła się na rozwoju swoich produktów i osiągając stabilny rozwój uzyskała pozycję lidera na włoskim i europejskim rynku. Od początku istnienia, wszystkie produkty są projektowane i produkowane wewnątrz firmy, we Włoszech. Dzięki temu Pizzato Elettrica jest w stanie zaspokoić w każdej chwili specyficzne wymagania klientów.

W ofercie znajduje się szereg artykułów standardowych, około 6 000 oraz 1 000 wykonań specjalnych. Produkcja w firmie Pizzato Elettrica odbywa się w 4 zakładach produkcyjnych o powierzchni zadaszonej ponad 8000 m2, zatrudnia ponad 120 osób. Firma jest właścicielem wielu europejskich patentów i koncentruje się na utrzymaniu wysokich standardów jakości dla swoich produktów. Jakość potwierdzona przez znaki IMQ, UL, CSA dla większości swoich produktów. Pizzato Elettrica zdobył UNI EN ISO 9001:2000, który gwarantuje jakość produkcji.

KATALOGI DO POBRANIA: