obrazek
close

Tridonic Gmbh

Od 50 lat Tridonic jest zaangażowany w poszukiwanie doskonałego światła. Koncentrując się na poprawie wyników oświetleniowych, zapewniając stale modernizowane nowoczesne komponenty, ciągłą poprawę niezawodności i bezpieczeństwa systemów oświetleniowych jak i podejmuje działania w kierunku ochrony klimatu.

Tridonic jest odnoszącym sukcesy liderem innowacji na rynku oświetleniowym. Jako pionier cyfrowego sterowania oświetleniem skupia się obecnie coraz bardziej na diodach LED jako technologii przyszłości. Ponad 80% obecnych projektów badawczo-rozwojowych dotyczy technologii LED. Firma Tridonic opiera swoją szeroką ofertę na tworzeniu rozwiązań opartych na półprzewodnikach oraz konwencjonalnym oświetleniu, do wykonania poszczególnych elementów systemu. Koncentruje się na systemach zawierających źródła światła LED i konwertery. Tridonic oferuje szerokie portfolio z konwencjonalnym statecznikami dla różnych typów lamp i lekkich systemów zarządzania.

Obszerna oferta Tridonica obejmuje źródła światła LED i OLED, elektroniczne układy sterujące oświetleniem oraz cyfrowe systemy sterowania oświetleniem. Wysoki odsetek nowych produktów wskazuje na wysoki poziom innowacyjności.

KATALOGI DO POBRANIA: