obrazek
close

Rozwijaj swój biznes

Dbałość o interesy klientów jest tożsama z interesami Beltrade. Właśnie dlatego świadczymy usługi w zakresie rozwoju biznesu, obejmujące nie tyko dostawę komponentów, ale również doradztwa inżynieryjnego, usług badania rynku i analiz porównawczych. W Beltrade wierzymy, że innowacje stanowią znaczną przewagę nad konkurencją i pozwalają zajmować wiodącą pozycję na rynku. Właśnie dlatego stale poszukujemy niestandardowych i nowatorskich rozwiązań, które oferujemy naszym klientom.

Kompleksowo prowadzimy projekty na asortymencie AGD, a także specjalizujemy się w urządzeniach zarówno domowego jak i profesjonalnego przeznaczenia. Uczestniczymy we wszystkich etapach tworzenia produktu: od projektowania po dynamiczną stymulację, biorąc pod uwagę wszystkie niezbędne techniczne i konstrukcyjne wymagania.

Proces tworzenia nowego produktu zaczynamy od zapoznania się z Twoimi oczekiwaniami. Ty poinformujesz nas o swoich potrzebach – my przenalizujemy Twój produkt i porównamy go z już istniejącymi na rynku.

Następnie przystępujemy do pracy nad projektem. Zajmujemy się wszystkimi etapami tworzenia produktu. Od samego początku, kiedy kreatywni projektanci nadają kształt, dobierają kolor, fakturę i materiał, po fazę kolejną – specjalistycznego sprawdzenia przemysłowego zastosowania produktu przy zachowaniu jego dizajnu. 

Kryterium wykonalności jest kolejnym etapem realizacji projektu, stosując je obiektywnie analizujemy wszystkie mocne i słabe strony produktu.

Nieodzownym elementem tworzenia produktu jest ujęcie inżynieryjne. Wykwalifikowany projektant bierze pod uwagę specyfikę technicznego funkcjonowania, a także analizuje wszystkie dane w aspekcie technicznym, technologicznym i użytkowym. Każdy pojedyńczy produkt jest zbiorem funkcjonalnych, statycznych lub dynamiczych, elektrycznych lub elektronicznych elementów. Każdy ma swoją niepowtarzalną formę i elementy w zależności od wykonywania funkcji jak i technologii produkcji.

Każdy produkt ma swoją specyfikę, dlatego w celu optymalizacji projektu konieczne jest stosowanie know-how i wiedzy w dziedzinach takich jak: mechanika, termodynamika, hydrodynamika i statyczne lub dynamiczne symulacje.

Nasze metody są prezentowane za pomocą najbardziej zaawansowanych technologii CAD i oprogramowania do oceny parametrów, w oparciu o ogromne doświadczenie, które zdobyliśmy przez lata.

Nasz dział urządzeń chłodniczych i sprzętu kuchennego wyposażony jest w nowoczesne laboratoria badawcze. Są w nich testowane prototypy i produkty w celu sprawdzenia na ile odpowiadają międzynarodowym standardom lub/i innym parametrom, których pożądają klienci. Laboratoria, oprócz testów wydajności i zużycia energii, służą jako platforma do korekty, a także analizy i wyszukiwania rozwiązań problemów w istniejących już produktach.

Beltrade zajmuje się nie tylko gromadzeniem danych, ale również inwestuje w badania i rozwój zapewniając wsparcie w procesie certyfikacji wyrobów.