ikona
ikona

Już od 20 lat stawiamy przed sobą wyzwania i rozwiązujemy najbardziej zaawansowane techniczne zagadnienia. Nasza siła leży w doświadczeniu i sieci naszych partnerów.

Ponad 20 lat projektujemy i dostarczamy komponenty, rozwiązania dla sprzętu AGD

Nasz zespół jest gotów podjąć najbardziej zaawansowane wyzwania i rozwiązać zagadnienia dla waszego projektu. Przedstawcie nam swój cel, a resztę pozostawcie nam

Każdy produkt jest rozwiązaniem dla postawionego celu. Dlatego, jeszcze przed rozpoczęciem pracy,  upewniamy się że dobrze rozumiemy dokąd zmierzamy, co jest naszym celem.

My nie tylko zaopiekujemy się zapewnieniem płynności waszej produkcji , lecz również wyznaczymy jednego specjalistę, który będzie opiekował się wyłącznie waszym projektem. To będzie Wasz koordynator i doradca w jednym.

600 usatysfakcjonowanych klientów coś znaczy. Dla nas – to oznacza kredyt zaufania, który uzyskaliśmy poprzez zarządzenie terminowością dostaw. Zawsze staramy się mieć 3 plany zapasowe. Tak na wszelki wypadek

Jesteśmy waszym partnerem nawet po udanym sfinalizowaniu projektu. Pomożemy wam podczas analizy informacji zwrotnej i późniejszym wykorzystaniu tej wiedzy przy produkcji kolejnych wersji produktów.

My jesteśmy świadomi tego, że czas realizacji  zamówień jest dla was istotny. Dlatego konsolidujemy wasze zamówienia, konfekcjonujemy wg wymaganej ilości nawet od kilku różnych producentów, i dostarczamy je do pożądanego miejsca.


Po zdefiniowaniu wyzwania i jego rozwiązania razem z wami, opracujemy wszystkie szczegóły: dotyczy to zarówno doboru komponentów, tak i zdefiniowania samego produktu.

My współpracujemy z najbardziej zaufanymi producentami na naszym kontynencie aby zapewnić wam pożądany wynik i wizję rozwoju na przyszłość

Nasz zespół ekspertów zawsze monitoruje odprawę celną i walidacją certyfikatów, w celu terminowego dostarczenia waszych zamówień.

Wspólnie z naszymi inżynierami, specjalistami i partnerami projektujemy nawet najbardziej zaawansowane rozwiązanie, aby wasz produkt stał się bardziej efektywny, bezpieczny i profesjonalny.

Jeśli wasz produkt albo komponent potrzebuje ulepszenia – my pomożemy wam w tym. Przeanalizujemy obecny stan i zaoferujemy lepsze rozwiązania

Nasi klienci robią coraz lepsze produkty  z zachowaniem wysokiej jakości dzięki naszej szybkiej implementacji nowych rozwiązań, efektywnej dostawie i wysokiej jakości.

My jesteśmy świadomi tego, że czas realizacji  zamówień jest dla was istotny. Dlatego konsolidujemy wasze zamówienia, konfekcjonujemy wg wymaganej ilości nawet od kilku różnych producentów, i dostarczamy je do pożądanego miejsca.

Jeżeli szukacie najlepszego producenta albo potrzebujecie profesjonalnego doradztwa na rynku komponentów – dajcie nam znać. My z wielką chęcią podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem

My wiemy jak przyspieszyć proces certyfikacji i płynnie go przeprowadzić. Zostawcie to nam

Jeżeli już się zdecydowaliście na produkcję – pozwólcie nam ją organizować. My posiadamy 20 letnie doświadczenie w produkcji i znamy szczegóły jak nikt inny.

W Beltrade zawsze patrzymy w przyszłość. Stykamy się na co dzień z nowymi trendami, analizujemy ich wartościowość dla waszego produktu i oferujemy rozwiązania, których nie oczekiwaliście.

Czas, logistyka i bezpieczeństwo techniczne waszego produktu są dla nas ważnym zadaniem. Dlatego my wszystko sprawdzamy dwukrotnie.

Jesteśmy na rynku od 20 lat. Mamy duże doświadczenie, wiedzę oraz profesjonalny zespół

Ponad 20 lat Beltrade dostarcza komponenty dla producentów domowego sprzętu AGD w sektorze B2B. My również dostarczamy elektryczne komponenty dla branży oświetleniowej oraz części automatyki dla producentów sprzętu przemysłowego. Posiadamy bazę 600 zadowolonych klientów, z których 57 to są producenci domowego sprzętu AGD

PRODUKTY

Ponad 20 lat Beltrade dostarcza komponenty dla producentów domowego sprzętu AGD w sektorze B2B. My również dostarczamy elektryczne komponenty dla branży oświetleniowej oraz części automatyki dla producentów przemysłowego sprzętu. W czasie przebywania na rynku, my założyliśmy partnerstwa z 600 klientami, wliczając 57 producentów domowego sprzętu AGD we Wschodniej i Zachodniej Europie.

PRODUCENCI

My dobieramy najlepsze komponenty dla waszego projektu, co pozwoli końcowemu produktu uzyskać przewagę konkurencyjną na rynku.

 • producenci
 • producenci
 • producenci
 • producenci
 • producenci
 • producenci
 • producenci
 • producenci
 • producenci
 • producenci
 • producenci
 • producenci
 • producenci
 • producenci
 • producenci

AKTUALNOŚCI

Beltrade: Tridonic Module LLE G2 24mm 1250lm SNC
CZYTAJ WIĘCEJ

Beltrade: Tridonic Driver LC 60W 24V SC SNC
CZYTAJ WIĘCEJ

Beltrade: Tridonic in LpS2017+EXPO
CZYTAJ WIĘCEJ